چنانچه قصد احداث شهربازی  را دارید این مطلب برای شما نوشته شده است.

در صورتیکه تمایل به خواندن مطلب زیر ندارید می توانید با شماره 09356039371  جهت ارتباط با کارشناس و مشاوره شهربازی سازان طلایی تماس بگیرید.

در زمان حال و نه چندان دور زندگی شهری و ایجاد شدن پارک های متعدد و در کنار آن ساخت شهربازی و استفاده از تجهیزات شهربازی برای سرگرمی مردم ایجاد شهربازی رونق خاصی پیدا کرده است. در این بین بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال ساخت طراحی و ایجاد شهربازی در محدوده فعالیتی خود هستند از این دانستن هزینه ساخت شهربازی نکته بسیار مهمی است که موارد کوچک و بزرگ بسیاری را در بر دارد.

با توجه به اینکه صنعت تفریحات در کشورمان بسیار جوان است بدون تردید نظر بسیاری را از داخل یا خارج از مرزهای ایران به خود جلب خواهد کرد به همین دلیل لازم است برای آینده این صنعت و گردش مالی اصولی آن از همین امروز برنامه‌ریزی کنیم و به فکر توسعه‌ آینده و در نهایت صادرات خدمات فنی‌مهندسی در این زمینه باشیم.

بدون تردید خاطرات شیرین چرخ و فلک سواری دوران کودکی یکی از زیباترین تجربیات دوران زندگی ما بوده و علاقه‌مندیم این تجربه را بارها و بارها برای فرزندان یا نوه‌های‌مان بازگو کنیم، درحالی‌که امروز شاید دنیای بازی و شادی کودکان نه به سادگی آن دوره بلکه با رنگ و بوی دیگری درحال گسترش است، اما آیا تاکنون با خودتان کمی فکر کرده‌اید که این دنیای شاد و پر از رنگ و نور در اقتصاد کشورها چه جایگاهی داشته و به‌طور کلی علاقه‌مندان به سرمایه‌‌گذاری در این زمینه به کدام ارگان‌ها باید مراجعه کنند؟

نباید فراموش کنیم گردش مالی این صنعت همان سکه دو تومان دوران کودکی ما نیست، بلکه این صنعت امروز یکی از جذاب‌ترین سرمایه‌‌گذاری‌ها در سراسر دهکده جهانی معرفی شده و روند روبه رشد آن تاکیدی براین است که باید نسبت به این تجارت کمی جدی‌تر باشیم.

هزینه احداث شهربازی

در خصوص هزینه های ساخت شهربازی الزم است ابتدا بدانیم برای احداث شهربازی چه کارهایی باید انجام دهیم و هزینه هر بخش چقدر خواهد شد

در کل دو نوع شهربازی وجود دارد:

شهربازی روباز

شهربازی سرپوشیده

هزینه های ساخت شهربازی و یا همان هزینه های تاسیس شهربازی در شهربازی های روباز و سرپوشیده بسیار متفاوت میباشد  که هر کدام به صورت جداگانه قابل بحث و دارای اطلاعات ساخت و برآورد هزینه مختص به خودشان می باشند. و بسته به نوع پروژه و برآورد هزینه هر کدام دارای بخش های هزینه ای مجزا می باشند.

در واقع شهربازی  سرپوشیده نیز به دو دسته تقسیم می شوندو در دونوع شهربازی سرپوشیده کودکان که شامل خانه بازی ها هم میشوند و شهربازی بزرگسالان که شامل دستگاه های و وسایل بازی مختص بزرگسالان می باشد .

در تمامی ساخت های شهربازی موارد زیادی در نوع  هزینه های اولیه موثر هستند که تعدادی را به صورت تیتر خدمت شما اعلام می کنیم :

نوع شهربازی  سرپوشیده یا روباز

مساحت ساخت شهربازی  و تنوع دستگاه های بازی

نوع دستگاه ها کیفیت ساخت و هزینه های نگهداری و راه اندازی

نیروی کار و یا اپراتور مورد نیاز برای هر دستگاه

بازدهی دستگاه ها در آب و هوای مختلف

که اینها تنها موارد کوچکی از هزینه های راه اندازی شهرک در استارت کار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهربازی سازان طلایی